“…nemzeti, polgàri, konzervatív…”

Posted by
Kaltenbach jenő
>”…nemzeti, polgàri, konzervatív…”
A szegedi Gulyás Làszló “professzor” szerint az a kijelentése, hogy “afrikai civilizáció nincs ott az őserdőben a fekàk lófaszt sem csinàlnak, Joe Biden félhülye, Kamala Harris fekete ribanc”, az nem màs mint “nemzeti, polgàri, konzervatív értékrend” és az a hallgató akinek ez nem tetszik, ne hallgassa.
Gratulàlok Vitya!! Az teljesítmény, hogy tíz év alatt levitted a magyar felsőoktatást a szintedre, és miutàn alapítvànyosítottad, teletömve a kuratóriumokat hasonló figuràkkal, a műved, legalàbbis egy darabig, mérgezni fogja a magyar értelmiségi palánták lelkét és gondolkodàsàt.
Mindez gondolom az újabban felfedezett “szent szólàs szabadsàg” nevében, ami ugye nàlatok azt jelenti, hogy te meg a hozzád hasonlók azt mondhatnak amit akarnak, a többiek meg szóhoz se jutnak.
Ne örülj előre! Voltak elődeid, idehaza meg máshol is, de a sorsukat el nem kerülhették..te is sorra kerülsz!